-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
320x256 30μm Dubbele de Seriedetector van het Kleuren Brandpuntsvliegtuig
| Oplossing | 320x256/30μm | Spectraal bereik | 3,7 ~ 4,8 μm (MW); 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
|---|---|---|---|
| Koeltijd | <8min | NETD | ≤20mK (MW); ≤25mK (LW) |
| Maat | 142x58,5x71mm | Gewicht | ≤600g |
| Markeren | 320x256 de brandpuntsdetector van de Vliegtuigserie,600g de brandpuntsdetector van de Vliegtuigserie |
||
320x256 / 30μm Dual Color FPA gekoelde infrarood detector geïntegreerde Dewar koeler assemblage
De C330S MWIR/LWIR dubbelkleurige geïntegreerde dewar-koelinstallatie is een van de T2SL-gekoelde infrarooddetectoren.Het combineert de voordelen van zowel midden- als langegolfdetectie in één enkel 320x256@30μm infrarooddetectorpakket voor hoge prestaties in de 3D-afbeelding..7~4.8μm Medium Wave Infrared (MWIR) en 7.7~9.5μm Long Wave Infrared (LWIR) golfbanden, die de waarschuwingsgraad van valse waarschuwingen aanzienlijk kunnen verlagen.
- Resolutie: 320x256
- Pixel Pitch: 30 μm
- MW/LW Dual-band beeldvorming
- Hoge gevoeligheid
- Uitstekende niet-uniformiteit
| Model | C330S MWIR/LWIR |
| Materiaal | T2SL |
| Resolutie | 320x256 |
| Pixel Pitch | 30 μm |
| Spectrumbereik | MW: 3,7 μm ∙ 4,8 μm LW: 7,7 μm 9,5 μm |
| Werkwijze | Snapshot; ITR-integratie-modus; Windows-modus; anti-bloei |
| Laadcapaciteit | MW: 8.9Me-/3Me- LW: 21Me- |
| Dynamisch bereik | MW:≥ 76 dB LW:≥ 80 dB |
| Aantal output | 2 of 8; maximaal 12 Mpixel/s per output |
| NETD | MW≤20mK LW≤25mK |
| Effectieve pixel snelheid | ≥ 99,0% |
| Niet-eenvormigheid van de reactie | ≤ 8% |
| Type cryocooler | RS058 |
| Vaste stroomverbruik | < 9W |
| Maximaal energieverbruik | < 18 W |
| Stroomvoorziening | 24 V gelijkstroom |
| Koelingstijd | < 8 min |
| Gewicht | ≤ 600 g |
| Afmeting (mm) | 142x58.5x71 |
| Werktemperatuur | -45°C ~ +71°C |
De C330S MW/LW wordt veel gebruikt op vele gebieden zoals Remote Monitoring System, Flight Vision Enhancement System, Multi-sensor Payload etc.
![]()
![]()
1Wat zijn de voordelen van niet-gekoelde infrarooddetectoren?
Onverkoelde infraroodfocal plane detector heeft geen gekoeld apparaat nodig, het kan werken bij kamertemperatuur en heeft de voordelen van snelle start, laag stroomverbruik, kleine grootte, licht gewicht, lange levensduur,lage kosten enzovoort.
2.Wat zijn de belangrijkste overwegingen op een infrarood detector / thermische module voor uw toepassing?
---De resolutie van de detector
---De pixelgrootte
--- Het NETD
---De beeldkwaliteit
--- De lensopties
---Het energieverbruik
---De grootte en het gewicht
---De mechanische en elektrische interface
---De begroting

