Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
MegaPixel 1280 x 1024 resolutie 12 μm pixelgrootte Ongekoelde LWIR thermische camerakern met sluiterloze bediening
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Small Size Uncooled LWIR Thermal Imaging Core met 256x192 resolutie en 12μm Pixel Pitch in Wafer Level Package
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR 120x90 Resolutie 12μm Pixel Size Thermal Camera Sensor Module met laag stroomverbruik
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelgrootte: | 12μm |
| Lens (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
120x90 Resolutie 12μm Pixel Pitch Infrarood Thermal Camera Core voor Smart Home integratie
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini 256x192 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde FPA Thermal Camera Core met thermografiefunctie
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
256x192 Resolutie 12μm Pixelgrootte Ongekoelde infrarood thermische camera module voor nachtobservatie
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini212G2 Onverkoelde infraroodmodule met 256×192 resolutie en 12μm pixelgrootte voor directe thermische beeldvorming
| Oplossing: | 256×192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Camerakern Longwave FPA 400x300/17μm VOx
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |

