Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
Hoge Gevoeligheid 320x256 Resolutie 30µm Pixel Pitch Gekoeld Infrarood Camera Module voor de Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Resolutie 30µm Pixel Pitch 10mK NETD Gekoeld Infrarood Camera Module voor MWIR Gaslekdetectie
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Typisch NETD: | 10mK (F1.5) |
LFM330Z5 Gaslekdetector met 320x256 Resolutie 30µm Pixel Pitch en 20mK NETD Gekoelde Infrarooddetector
| Type: | Gekoelde IR-sensor |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 320x256/30μm |
640x512 Resolutie 15μm Pixel Grootte MWIR gekoelde optische gas beeldvormende camera met 25mK NETD voor gaslekken detectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤235g |
| Detectorresolutie: | 640x512 |
LFD330Z3 afgekoelde infrarooddetector met 320x256 resolutie 30μm pixel pitch en 10mK NETD voor gaslekkadetectie
| Type: | IR-detector met afkoeling |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
320x256 Gekoelde Infrarood Gaslekdetectiecamera met 30µm Pixelgrootte en 10mK NETD voor de Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| Typisch NETD: | 10mK (F1.5) |
640×512 Resolutie 15μm Pixel Size Optical Gas Imaging Camera met 3,2-3,5μm spectrumbereik voor gaslekken detectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤5min@12V |
| Detectorresolutie: | 640x512 |
25mm Lens Gekoelde Infrarood Cameramodule met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor Optische Gasbeeldvorming en Gaslekdetectie
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte Koelde infraroodcameramodule voor niet-contactgaslekken detectie
| Productgrootte: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |

