Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
320x256 30μm Dubbele de Seriedetector van het Kleuren Brandpuntsvliegtuig
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW); 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
| Koeltijd: | <8min |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermografische Thermische de Camerakern 400x300 17um van FPA
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
1280x1024 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR-infraroodcameramodule voor alle weerbewaking
| Gebruikt voor: | Bewakingscamera |
|---|---|
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
1280x1024 resolutie Thermal Imaging Module met 30-180mm Zoom Lens en Uncooled LWIR Detector
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
640x512 de ongekoelde Detector van Vox Microbolometer
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
384x288 resolutie 17μm Pixel Pitch Voertuig Thermische Beeldcamera Module met 37°x28° Gezichtsveld voor rijassistentie
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini Size TIMO112 Onverkoelde infraroodcameramodule met 120x90 resolutie en 12μm pixel pitch
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

