Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 320x256 gas leakage detector camera ] bij elkaar passen 49 producten.
Hoge gevoeligheid 320×256/30μm Gekoelde Infrarooddetector voor CO₂ Gaslekkagedetectie
| Type: | een koelde infrarooddetector |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera met 640x512/15μm voor detectie van hooggevoelige gaslekken
| Digitale video: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
Hoge Gevoeligheid 320x256 Resolutie 30µm Pixel Pitch Gekoeld Infrarood Camera Module voor de Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Thermische camera Core Cooled IR Camera Module 320x256/30μm voor het detecteren van gaslek
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
RS058/de Infrarode Detector van RS046H MWIR MCT voor Lange afstandtoezicht
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
De gekoelde Detector 320x256 30μm van FPA MCT IRL voor Snelle Integratie
| materiaal: | MCT |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
MCT materiaal MWIR infrarood detector 320x256 / 30μm voor snelle integratie
| Cryo-koeler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| maat: | 142x58,5x71mm |
MWIR MCT infrarooddetector 320x256/30μm voor snelle integratie
| Cryo-koeler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| Maat: | 142x58,5x71mm |
320x256/30μm gekoelde camera-modules met 55mm lens VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

