Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ high resolution thermal camera module ] bij elkaar passen 494 producten.
Brandpunts Ongekoeld Infrarood de Detector400x300/17μm VOx Materiaal van de Vliegtuigserie
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |
Integraal Roterend Stirling Cryo Cooler met Miniatuur Gesloten Cyclus Koelsysteem
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Stabiel stroomverbruik: | <3,2 W (130 mW bij 100 K bij 20 ℃) |
Integrale Roterende Stirling Cycle Cryocooler Assembly Low-Consumptie
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
De medio Golflengte koelde Infrarode Detector 640x512 15μm
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | MCT |
| Type: | Gekoelde Infrarode Detector |
400mW verdeel Roterend Stirling Engine Cryocooler Low Consumption
| Koelvermogen: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <3,5 W (130 mW bij 100 K bij 20 °C) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
15μm 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector met RS058 Integraal Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT materiaal MWIR infrarood detector 320x256 / 30μm voor snelle integratie
| Cryo-koeler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| maat: | 142x58,5x71mm |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |

