Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera module ] bij elkaar passen 387 producten.
Gekoeld Optisch de Camera320x256/30μm RoHS Certificaat van de Gasweergave
| Sensor: | IR-sensor |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
Heldere Thermische Beeldvorming LWIR Ongekoelde Camera Kern PLUG612 640x512/12µm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
Draagbare thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie wafer-niveau infrarood detector en USB2.0 interface
| Type: | Plug-in thermische camera |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Draagbare en kosteneffectieve iMC112 Thermische Beeldvormingsmodule met 120×90 Resolutie
| Resoute: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
| Gebruikt voor: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
iMC112 Infrarood Miniatuurmodule 120×90/12μm Ongekoelde thermische module met focusvrij en 25Hz framerate voor mobiele apparaten
| Type: | Niet-gekoelde thermische module |
|---|---|
| Infrarooddetector: | 120x90/12 µm |
| Focusmodus: | Focus vrij |
De stabiele Kern Ongekoelde 640x512/17μm van de Prestaties Thermische Camera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 44,5 x 44,5 x 33,6 mm |
LC260 256x192/12μm thermische camera kern voor menselijke lichaamstemperatuurmeting
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
Flexibele Ongekoelde Thermische Imager Modulekern met LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
LWIR Uncooled Infrarood Camera Core 1280x1024/12μm met heldere thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
| NETD: | <30 mK |
RS232 ongekoelde Infrarode Camerakern 640x512 12um voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

