Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera module ] bij elkaar passen 387 producten.
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |
De hoge Thermische Sensor 400x300/17μm van Gevoeligheidsvox voor Ruwe Milieu's
| Sensor: | FPA Vanadiumoxide |
|---|---|
| maat: | 30x19,8x7,32mm |
| type: | Ongekoelde microbolometer |
320x256/30μm Pixelgrootte MWIR-gekoelde infrarooddetector met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
30mK ongekoelde Infrarode Detectors 50Hz 60Hz voor Veiligheid/Controle
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Hooggevoelige afgekoelde infrarooddetectoren met RS058 cryocooler
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Lange golflengte: | 7,7~9,5 (LW) |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Lichte integrale roterende Stirling cryocooler 750 mW voor gekoelde infrarooddetectoren
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Onverkoelde brandpuntvlakken, thermische camera kern 50Hz beeldsnelheid 67g
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
| Oplossing: | 640 × 512 |

