Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ vox ] bij elkaar passen 149 producten.
Mini Uncooled Infrared Detectors 400x300/12μm
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Type: | Microbolometer |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |
Onverkoelde FPA thermische beelddetector 400x300 / 12μm gebruikt in UAV-last
| Resolution: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Miniatuur onkoelde IR-detector 256x192 / 12μm voor consumentenelektronica
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 256x192 |
De mega Ongekoelde Infrarode Detectors 1280x1024 12μm van de Pixel Grote Serie Rijpe Technologie
| materiaal: | Vanadiumoxide |
|---|---|
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
| Type: | Metalen pakket |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
Lichtgewicht de Thermische Weergavesensor 640x512 12μm Brandpuntsvliegtuigserie Microbolometer van LWIR
| Pakket: | Wafelniveau verpakking |
|---|---|
| Maat: | 18x16x2,8mm |
| Gewicht: | <1,5 g |
Het ongekoelde Lange Materiaal van het het Vanadiumoxyde van Golf Infrarode Sensoren 400x300 17μm
| Oplossing: | 400x300 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Type: | Microbolometer |
Lichtgewicht Ongekoelde Infrarode Detectors 256x192 12μm voor Infrarode Weergave
| Oplossing: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
| Maat: | 23x13x7,32mm |
1280x1024 / 12μm Ongekoelde FPA Detector voor Thermische Toezichtcamera
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |

