-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
384x288 resolutie 17μm Pixel Pitch Voertuig Thermische Beeldcamera Module met 37°x28° Gezichtsveld voor rijassistentie
| Oplossing | 384x288/17μm | NETD | <50mK |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Gezichtsveld | 37°x28° |
| Markeren | 384x288 de Camera van de voertuig Thermische Weergave,De Cameramodule van de voertuig Thermische Weergave,CVBS-de Camera van de Voertuig Thermische Weergave |
||
De N-Driver 384 op een voertuig gemonteerde infraroodmodule integreert een 384×288/17μm ongekoelde infrarooddetector. Deze thermische camera met nachtzicht voor auto's helpt bestuurders door totale duisternis te kijken en verbetert het zicht in ruwe omgevingen zoals zware regen, sneeuw, dikke rook en dichte mist.
Met behulp van thermische beeldtechnologie onthult de N-Driver 384 infraroodcameramodule voor auto's onverwachte obstakels, benadrukt plotselinge gebeurtenissen, verbetert de zichtbaarheid van verkeersborden, navigeert over onbekende wegen en overwint blindheid veroorzaakt door tegemoetkomende koplampen. Dit vermindert de rijrisico's dramatisch en verbetert de veiligheid voor levens, eigendommen en profielen.
Met haarscherpe live-beeldvorming, een extreem breed kijkbereik, ongelooflijke duurzaamheid in diverse ruige omgevingen, onmiddellijke installatie op elk voertuig en een hoge betaalbaarheid voor een beperkt budget, is de N-Driver de perfecte keuze voor rijassistentie-visiesystemen.
- Robuust en compact ontwerp zorgt voor eenvoudige integratie
- Groothoeklens zorgt voor een superbreed kijkbereik
- Maakt een detectiebereik dat 4 keer groter is dan traditionele koplampen
- Hermetisch afgesloten water- en stofdicht
| Model | N-chauffeur 384 |
|---|---|
| Prestaties IR-detector | |
| Oplossing | 384×288 |
| Pixelafstand | 17μm |
| Spectraal bereik | 8~14μm |
| NETD | <50mk |
| Prestaties beeldweergave | |
| Brandpuntsafstand | 9,7 mm |
| Gezichtsveld | 37°×28° |
| Video-uitvoerformaat | CVBS |
| Uitvoerbeeldframesnelheid en resolutie | PAL 768×576@25Hz |
| Systeemfuncties | |
| Opstarttijd | ≤8s (kamertemperatuur) |
| Verwarming | Wanneer de raamtemperatuur lager is dan 2°C±2°C, start u de verwarming vanzelf Wanneer de raamtemperatuur hoger is dan 7°C±2°C, schakelt u de verwarming zelf uit |
| Compensatie-algoritme | Automatische sluitercompensatie |
| Afbeeldingsalgoritme | Automatische helderheidscontrast/beeldverbetering |
| Communicatie-interface | RS232, baudsnelheid: 115200 bps/CAN-communicatie, snelheid 500 kbps |
| Detectie van voetgangers/voertuigen | / |
| Elektrische kenmerken | |
| Voedingsspanning | DC9V~32V |
| Totaal stroomverbruik | ≤3,5W bij 24V voeding, raamverwarming is uitgeschakeld ≤9W@24V Voeding, raamverwarming is ingeschakeld |
| Bedrijfsbereik | |
| Observeer het bereik | Persoon: 1,8m×0,5m ≥150m Auto: 2,3m×2,3m ≥300m |
| Bereik detecteren | / |
| Externe kabelaansluiting | |
| Kabellengte | 4m |
| Standaard externe interface | Voeding: DC5.5*2.1 vrouwelijke connector Video: RCA Lotus mannelijke connector Seriële poort: SM 2,54-3P mannelijke connector (pin) |
| Fysieke kenmerken | |
| Afmeting (mm) | 40,0×36,0×58,0 (zonder kabel) |
| Gewicht | 150g±3g (zonder kabel) |
| Milieuaanpassing | |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C |
| Opslagtemperatuur | -45°C~+90°C |
| Milieutest | Zoutnevel: ISO16750-4; Hard niveau IV Industrieel oplosmiddel: GB/T28046.5-2013 |
| Betrouwbaarheidstest | Trillingen: ISO16750-3, klasse A Vlamvertragend: GB8410, klasse B Steenslag: ISO16750-3, klasse A ESD: contactontlading ±8KV, luchtontlading ±15KV |
| Pakket | Verzegelde behuizing IP67 |
| Certificering | |
| EMC | EMC-testcertificering (ISO10605, ISO11452-4, ISO11452-2, ISO7637-2) |
De N-Driver 384 warmtebeeldcamera voor auto's wordt veel gebruikt in geavanceerde rijhulpsystemen.
- Productaanpassing: Pas configuraties aan en pas algoritmen aan om aan branchespecifieke vereisten te voldoen
- Technische ondersteuning en training op locatie: Geef kernklanten praktische systeeminstallatie en operationele training
- Gezamenlijke innovatie voor nieuwe producten en markten: werk samen met klanten om samen innovatieve infraroodtoepassingsoplossingen te ontwikkelen
Weinig lichtheeft natuurlijk licht nodig en transformeert een zwak natuurlijk lichtbeeld in een verbeterd elektronisch beeld via een beeldversterker.
Actieve IRzendt actief infrarood licht uit en maakt gebruik van infraroodstralen die door het doel worden gereflecteerd. Het heeft een zeer slechte camouflage.
Thermische beeldvormingheeft geen licht nodig en is een passief infrarood nachtzicht dat het verschil in infraroodstraling tussen doelen en scène of verschillende delen van een object detecteert. Het wordt niet beïnvloed door veranderingen in de omgevingslichtomstandigheden, 's nachts of zelfs in mist, regen en andere barre omstandigheden.
In de meeste gevallen is dat niet mogelijk. Maar infraroodstralen kunnen niet door muren dringen, en glas kan IR blokkeren. Als u dus niet gedetecteerd wilt worden, kunt u zich achter glas of muren verstoppen om de warmtebeelden te blokkeren.

