-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Ongekoelde LWIR Thermische Beeldcamera Module 256x192 Resolutie 12μm Pixel Pitch voor bewakingsbeveiliging
| Oplossing | 256x192 | Temperatuurmeetbereik | -20℃~+550℃ |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Pixelhoogte | 12μm |
| Opslagtemperatuur | -45℃~+85℃ | Framesnelheid | Groter van ±2℃ / ±2% |
| Markeren | LWIR Mini Camera Module,Mini Camera Module 256x192 |
||
De TIMO212 niet-gekoude IR-beeldvormingsmodule is een radiometrische thermische camera-kern met infrarood-contactloze temperatuurmeting.Het bevat een uitzonderlijk kleine 256×192/12 μm wafer level package (WLP) infrarood detector die het infrarood spectrum van lange golven (LWIR) van 8 tot 14 μm vangt.
Met volledig geoptimaliseerde SWaP-C (Size, Weight, Power, and Cost) biedt de TIMO256 thermische camera module compacte afmetingen, laag energieverbruik en concurrerende prijzen.Het maakt het ideaal voor integratie in thermische beveiligingscamera's die in beveiligings- en bewakingstoepassingen breedhoekige en dichtbijgelegen temperatuurmetingen vereisen.
- Ultra-miniatuurmodule met ultieme SWaP-C optimalisatie
- Gepakte detector op waferniveau + waferoptica + micro-elektromagnetische klepluiter
- De kleinste infraroodwarmte-module die basiswarmtebeelden met maximale kostenefficiëntie mogelijk maakt
- Compacte grootte, lichtgewicht en laag stroomverbruik ideaal voor de integratie van miniatuurapparaten
- Flexible optische opties, nauwkeurige temperatuurmeting
- Meerdere lensopties, waaronder groothoek en tele, om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen
- Temperatuurmeting van hoge precisie met een nauwkeurigheid tot ±2°C
- Ondersteunt zowel regionale als volledige temperatuurbewaking
- Gemakkelijke integratie, snelle ontwikkeling
- Ondersteunt DVP-afbeeldingsinterface, compatibel met verschillende ingebedde platforms
- Voldoen aan de milieunormen RoHS 2.0
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Resolutie | 256×192 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8-14 μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Gewicht (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Grootte (mm, zonder FPC) | 16x14x18 16x14x14.6 14x12x9.8 16x14x156 |
| Aantal PIN's | 40PIN |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | Thermografie: 25Hz, beeldvorming: 50Hz |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C~+85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / Reach |
- Slimme beveiliging
- AloT (AI + IoT)
- Nachtobservatie
- Instrumenten en meters
- Machinaal zicht
- Grondige technische deskundigheid:Jarenlange ervaring in onderzoek, ontwikkeling en toepassing van infraroodsensortechnologie met sterke capaciteiten op het gebied van chipontwerp, waferfabricage, verpakking, testen en systeemintegratie.
- Gefocust op innovatie:Verbintenis tot technologische doorbraken op het gebied van thermische beeldvorming, het verleggen van grenzen op het gebied van NETD, SWaP en werktemperatuur voor beveiliging, industriële monitoring en intelligente systemen.
- Diversificeerde productportefeuille:Een uitgebreid assortiment infrarooddetectiecomponenten, zowel gekoeld als niet gekoeld, die op maat gemaakte oplossingen bieden voor verschillende industrieën.
- Strenge betrouwbaarheid validering:Een robuust kwaliteitsmanagementsysteem met meerdere testprocedures gedurende de gehele productie om de stabiliteit en betrouwbaarheid op lange termijn te waarborgen.
- Professionele technische ondersteuning:Het engineeringteam werkt nauw samen met klanten om de systeemintegratie te versnellen, de efficiëntie te verbeteren en de time-to-market te verkorten.
- Een groter gezichtsveld en een nachtzicht van tientallen kilometers
- Vroegtijdig verborgen brand detecteren en eerder brandgevaar identificeren op basis van abnormale hitte
- Ontvang passieve infraroodstraling van doelen zonder extra lichtbronnen
- Werk normaal in ruwe omgevingen, waaronder rook, mist, regen en sneeuw, glare en sterk licht
- Precies onderscheiden van mensen of dieren door middel van thermische verspreiding, camouflage detecteren in bossen en andere complexe omgevingen en het aantal valse alarmen verminderen

