-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Ongekoelde Thermografische Thermische de Camerakern 400x300 17um van FPA
| Oplossing | 384x288 /17μm | NETD | ≤50mK |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Maat | 21x22,3x15,6 mm (met 9,1 mm lens) |
| Temperatuurbereik | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) | Temperatuurnauwkeurigheid | ±3℃ of ±3% |
| Markeren | Thermische de Camerakern van FPA,Ongekoelde Thermische de Camerakern van FPA,Thermografische Camerakern 400x300 |
||
Ongekoelde FPA thermografische thermische camerakern 400x300 17um
COIN417G2 ongekoelde infraroodmodule is een nieuwe generatieversie van de COIN417 infraroodcameramodule. Het integreert een 400x300/17μm wafer level package (WLP) infraroodbeelddetector, een krachtig signaalverwerkingscircuit en een beeldverwerkingsalgoritme.De prestaties van de infraroodkern zijn verder verbeterd met een verbeterde ASCI-chip. Bovendien nemen de beeldprestaties met 30% toe door gebruik te maken van een geavanceerd beeldverwerkingsalgoritme.
De COIN417G2-infraroodmodule beschikt over een scherpe en heldere thermische beeldpresentatie, compact formaat en lage kosten. Het heeft ook een optionele thermografische functie met een meetbereik van -20℃~550℃ voor industriële temperatuurmeting.
Tot nu toe hebben we onze klanten diverse volwassen en stabiele infrarood-warmtebeeldoplossingen geboden. Het is gemakkelijker voor de gemeenschappelijke thermische beeldvormingsmodule uit de COIN-serie om in meer eindproducten te worden geïntegreerd, waardoor de kosten voor klanten aanzienlijk worden verlaagd.
De COIN417G2 thermische module kan worden gebruikt in thermografie, beveiligingsmonitoring, brandbestrijding en redding, buitenshuis, AIoT, slimme hardware, UAV's Payload, ADAS enz.
- Miniformaat: 25,4x25,4x29,3 mm (met 9,1 mm lens)
- Lichtgewicht: 29 g ± 3 g (met 9,1 mm lens)
- Typisch NETD≤40mk
- Verbeterde beeldkwaliteit
- Laag stroomverbruik
- Snelle ontwikkeling en integratie
| Model | COIN417G2/R |
| Prestaties IR-detector | |
| Materiaal | VOx |
| Oplossing | 400×300 |
| Pixelafstand | 17μm |
| Spectraal bereik | 8μm ~14μm |
| Typisch NETD | ≤40mK |
| Beeldverwerking | |
| Framesnelheid | 50 Hz/30 Hz/25 Hz |
| Opstarttijd | 3s |
| Analoge video | PAL/NTSC |
| Digitale video | RAW/YUV/BT656 |
| Afbeeldingsalgoritme | Niet-uniformiteitscorrectie (NUC) 3D-ruisonderdrukking (3DNR) 2D-ruisonderdrukking (DNS) Compressie van dynamisch bereik (DRC) Randverbetering (EE) |
| Digitale zoom | 1X~8X continue zoom, 1/8 stapgrootte (YUV-uitvoer) |
| Beeldweergave | Zwart Heet/Wit Heet/Pseudokleur |
| PC-software | |
| ICC-software | Modulebediening en videoweergave |
| Elektrische specificatie | |
| Standaard externe interface | 50Pin_HRS: DF40C-50DP-0,4V(51), (HRS, mannelijk) |
| USB-uitbreidingskaart | Type-C |
| Communicatie-interface | TTL-232/USB2.0 |
| Digitale video-interface | CMOS8/CMOS16/LVDS/USB2.0 |
| Voedingsspanning | 4~5,5V |
| Typisch stroomverbruik | 0,7 W |
| Temperatuurmeting | |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -10℃~+50℃ |
| Temperatuurmeetbereik | -20℃~150℃, 0℃~550℃; Ondersteuning van aanpassing en uitbreiding |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting | Groter dan ±3℃ of ±3% |
| Regionale temperatuurmeting | Ondersteuning van maximale, minimale en gemiddelde waarde van de regionale outputtemperatuur |
| SDK | Windows/Linux/ARM; Realiseer videostreamanalyse en conversie van grijs naar temperatuur |
| Fysieke kenmerken | |
| Grootte (mm) | 25,4×25,4×29,3 (met 9,1 mm lens) 25,4×25,4×41,2 (met 13 mm lens) 25,4×25,4×40 (met 19 mm lens) |
| Gewicht | 29 g ± 3 g (met 9,1 mm lens) 42 g ± 3 g (met 13 mm lens) 44 g ± 3 g (met 19 mm lens) |
| Aanpassingsvermogen aan het milieu | |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+70℃ |
| Opslagtemperatuur | -45℃~+85℃ |
| Vochtigheid | 5%~95%, niet-condenserend |
| Trillingen | 5,35 gram, 3-assig |
| Schok | Halve sinusgolf, 40 g/11 ms, 3 assen, 6 richtingen |
| Certificaten | ROHS2.0/BEREIK |
| Optiek | |
| Optionele lens | Vast athermisch: 9,1 mm/13 mm/19 mm |
| Beschermingsniveau | IP67 |
![]()
![]()
1.Wat is pseudokleur?
Pseudokleur, ook wel valse kleur genoemd, de thermische verdeling van objecten kan door het infrarood warmtebeeldsysteem worden omgezet in visuele beelden en op de monitor worden weergegeven in grijsniveau of pseudokleur. Zo kan de temperatuurverdeling van objecten worden verkregen. Om het voor mensen gemakkelijker te maken een thermisch beeld eenvoudig visueel te analyseren, wordt het weergegeven met behulp van valse kleuren die het temperatuurverschil weergeven.
2. Hoeveel pseudokleuren kan onze warmtebeeldmodule bieden?
- Wit Heet
- Lava
- Ijzerboog
- Heet strijkijzer
- Medisch
- Noordpoolgebied
- Regenboog1
- Regenboog2
- Roodgloeiend
- Wit Heet

