-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
MWIR gekoelde thermische camera-module met 320x256/30μm pixelgrootte voor detectie van CO2-gaslekken
| Spectraal bereik | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm | Functie | Detectie van gaslekken |
|---|---|---|---|
| Koeltijd (23 ℃) | ≤8min@12V | Detectorresolutie | 320x256 |
| Pixelgrootte | 30μm | NETD | 10mK (F1.5) |
| Markeren | Gekoelde Thermische Camera Module 320x256,Gekoelde Thermische Camera Module 30uM,MWIR Gas Imaging Camera Module |
||
Bij de opslag van koolstof, de werking van energieapparatuur en industriële productieprocessen leidt CO2-lekken niet alleen tot het niet halen van de CO2-reductiedoelstellingen,Maar opbouw op lange termijn kan ook leiden tot storingen van de apparatuurTraditionele detectiemethoden zijn onzichtbaar, onveilig en gevoelig voor weglating, waardoor het moeilijk is om een nauwkeurige detectie te bereiken.
De LFM330Z6 thermische module heeft een hoge precisie en gevoelige detectie.en visuele plaatsing van het lekInmiddels kan CO2 ook worden gebruikt als tracergas voor indirecte detectie van waterstofgas.verdere uitbreiding van de toepassingsscenario's van de apparatuur.
- Verkorte ontwikkelingscyclus:High-performance signaalverwerkingscircuits die analoge naar digitale signalen omzetten met een 12V-voeding voor explosiebestendige certificering
- Eenvoudige en snelle integratie:Cameralink-interface levert 16-bits RAW-gegevens met seriepoortcontrole en geïntegreerde structuur die overeenkomt met de detectordimensies
| Module model | LFM330Z6 |
| Resolutie | 320*256 |
| Pixelgrootte | 30 μm |
| Spectrumrespons | 4.2±0,1 μm ∙4,4±0,1 μm |
| Typische NETD | 10mK (F1,5) |
| Framerate | 30 Hz/60 Hz |
| Digitale video | Standard: DVP/LVDS/USB2.0 Optioneel: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Single-mode fiber/Multi-mode fiber |
| Communicatie | Standaard: USB2.0/LV-TTL Optioneel: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| Koelingstijd (23°C) | ≤ 8min@12V |
| Stabiel stroomverbruik (23°C) | ≤ 10 W |
| Grootte | 142*58,5*80 mm |
| Gewicht | ≤ 680 g |
| Werktemperatuur | -40°C+71°C |
| Fokale lengte | 23 mm/55 mm |
- Volledige documentatie:Producthandleidingen, installatiegids en selectieverwijzingen voor naadloze implementatie
- Ontwikkelings- en testhulp:Geïntegreerde proefproeven, prestatiebeoordeling en parameterscontrole
- Geavanceerde ontwikkelaar toolkit:SDK's, API's, algoritmen en debuggetools voor diepe integratie
- Technische ondersteuning op afstand:24/7 ondersteuning met snelle reactie en tijdige oplossing voor kritieke problemen
- Garantie dekking:Originele onderdelen en strikte naleving van het proces om optimale prestaties te herstellen

