Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 30hz thermal imaging core ] bij elkaar passen 243 producten.
50mK Kern 640x512 12µm van de hommel de Thermische Camera Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera RS058 voor het visualiseren van onzichtbare VOC's
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 256x192 12μM For Smart Home van LWIR
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
LWIR-drone thermische camera-module niet afgekoeld met heldere thermische afbeeldingen
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MWIR 320x256/30μm optische gas-imagingcamera kern voor draagbare thermische beeldvormer
| Spectraal bereik: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Gewicht: | ≤680g |
Ongekoelde Infrarode de Hommel Thermische Camera 40mK Typische NETD 30Hz van NUC
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
RS232 ongekoelde Infrarode Camerakern 640x512 12um voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Camerakern Typische NETD 40mK van IRL van het vanadiumoxyde Ongekoelde voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
CMOS8 ongekoelde de Camerakern 640x512 12um van IRL met 9.1mm Lens
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

