Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ cooled infrared detectors mwir ] bij elkaar passen 207 producten.
320x256/30μm gekoelde infraroodthermische module voor het detecteren van koolmonoxidegaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 30 Hz/60 Hz |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Hoge gevoeligheid MWIR-infrarooddetector met 320x256/30μm en 20mK NETD voor optische gasbeelden
| NETD: | 20mK (F3) |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
EYAS330 MWIR Gekoelde Cameramodules Infrarood Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
Hoge Resolutie 1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode de Cameramodule van MCT MWIR
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Gekoelde MWIR Infrarood Detector met 320x256/30μm voor Vlam Penetratie in Hoge-Temperatuur Omgevingen
| Functie: | Temperatuurmeting door vlammen |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
| MTTF: | ≥10000h |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Gecooide optische gasbeeldvorming MWIR-infraroodcamera-kern met 320x256/30μm voor meting door vlammen
| Functie: | Meting door vlammen |
|---|---|
| Brandpuntsafstand: | 23 mm/55 mm |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256/30µm LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvormende Infrarooddetector voor de Chemische Industrie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
LS734 Lineaire Stirling Cryokoeler voor koeling MCT gekoelde infrarooddetector
| Gewicht: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Type: | Lineaire Stirling cryocooler |
| MTTF: | ≥20000 uur |

