Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ cooled infrared detectors mwir ] bij elkaar passen 207 producten.
640x512 Resolutie 15μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Infrarooddetector voor Gaslekdetectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤3,5min@20℃@12V |
|---|---|
| NETD: | 25mK (F1.5) |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
320x256/30µm MWIR Gekoelde Infrarood Detector voor CO₂ Visualisatie in Optical Gas Imaging
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
Hoge gevoeligheid 320x256/30μm 10mK NETD MWIR gekoelde infrarooddetector voor het detecteren van CO2-gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
T2SL de geïntegreerde Detector van IRL van de Dewarvat Koelere Assemblage Dubbele Band Gekoelde
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <9W |
MWIR-gekoude infraroodcameramodule met 640x512 en 25mK NETD voor niet-contactgaslekdetectie
| Grootte (mm): | 71×72×52 |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤ 370 |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
LWIR Gekoelde Optische Gasbeeldcamera met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor SF6/NH3 Gaslekdetectie
| Gewicht (G): | ≤600g |
|---|---|
| NETD: | 20mK (F1,5) |
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
Gekoelde IR-detectormodule Core 1280x1024 12μM voor bewaking op lange afstand
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
LWIR-gekoelde infrarooddetector met 320x256 resolutie en 30 μm pixelgrootte voor detectie van SF6/NH3-gaslekken
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@24V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Gekoeld thermisch module met 640x512 / 15µm MCT MWIR infrarooddetector
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

