Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir 640x512 ] bij elkaar passen 86 producten.
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
3.2μm~3.5μm MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 640x512 Resolutie voor Methaangaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤235g |
| Functie: | Detectie van gaslekken |
Gekoelde 640x512 / 15μm LWIR Infrarooddetector Geïntegreerd in EO-IR Systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
Gekoelde 640x512 15μm LWIR infrarooddetector geïntegreerd in EO-IR-systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.7W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
LFD615HZ3 MWIR Thermische Beelddetector met 640×512/15μm voor Gaslekdetectie
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Detectorresolutie: | 640x512 |
| Stabiel stroomverbruik (23 ℃): | ≤4W |
Gedempte MWIR-warmtebeelddetector met 640×512/15μm voor detectie van gaslekken met hoge gevoeligheid 25mK NETD
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | 25mK (F1.5) |
| Detectorresolutie: | 640x512 |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

