Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir camera module 640x512 ] bij elkaar passen 57 producten.
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Versneller voor de Gekoelde Infrarode Module van de Detector640x512 Gekoelde ADVERTENTIE
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
55mm Lens 640x512/15µm Gekoelde Infraroodmodule voor VOC's Gaslekdetectie Optical Gas Imaging
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
| Maat: | 71 mm × 72 mm × 52 mm |
Gekoelde 640x512 15μm LWIR infrarooddetector geïntegreerd in EO-IR-systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
De medio Golflengte koelde Infrarode Detector 640x512 15μm
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | MCT |
| Type: | Gekoelde Infrarode Detector |
640x512 15 μm gekoelde infrarood detector module integratie
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

