Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ rs058 integrated dewar cooler assembly ] bij elkaar passen 28 producten.
LWIR-gekoelde infrarooddetector 640x512/15μm voor veiligheidstoepassingen
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
Duidelijke thermische beeldvorming MWIR-gekoelde IR-detector 640x512/15μm
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
|---|---|
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
| Bedrijfstemperatuur: | -45℃~+71℃ |
Integrale Roterende Stirling Cycle Cryocooler Assembly Low-Consumptie
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
De lage Beschikbare Detector van Consumptiestirling cryocoolers integrated various infrared
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
RS058 LWIR-gekoelde infrarooddetector 640x512 voor afstandsbewakingssysteem
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
Hooggevoelige afgekoelde infrarooddetectoren met RS058 cryocooler
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Lange golflengte: | 7,7~9,5 (LW) |
Gekoelde LWIR-infrarooddetector geïntegreerd in EO-IR-systemen 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
Gekoelde 640x512 / 15μm LWIR Infrarooddetector Geïntegreerd in EO-IR Systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
LWIR gekoelde infrarooddetector geïntegreerd in EO IR-systemen Resolutie van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |

