Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ rs058 integrated dewar cooler assembly ] bij elkaar passen 28 producten.
RS058 geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage Bestand Stirling Cryo Cooler High Wear
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage met geringe geluidssterkte met MTTF meer dan 10000hours
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Geïntegreerde het Dewarvat Koelere Assemblage 320x256/de 30μm van MWIR HgCdTe Gekoelde Detector van IRL
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Koelere Assemblage 320x256 30μm van het hoge Prestaties de Geïntegreerde Dewarvat Gekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Type: | een koelde infrarooddetector |
T2SL de geïntegreerde Detector van IRL van de Dewarvat Koelere Assemblage Dubbele Band Gekoelde
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <9W |
Lage Consumptie Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage met Gebouwd in Aandrijvingselektronika
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
15 μm 640x512 MCT MWIR gekoelde thermische module met geïntegreerde Dewar koeler assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
MWIR MCT infrarooddetector 320x256/30μm voor snelle integratie
| Cryo-koeler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| Maat: | 142x58,5x71mm |
15μM 640x512 MCT MWIR koelde Thermische Module met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
De Infrarode Detector van T2SL 640x512/15μm LWIR met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |

