Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ rs058 thermal camera core ] bij elkaar passen 59 producten.
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
Hoge Kern 15μm 640x512 van de Framesnelheidmwir Thermische Camera met de Koeler van RS058 Cryo
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
RS058 Cryocooler koelde Thermische Cameramodule T2SL LWIR 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
De hoge Kern 640x512 van de Gevoeligheidsmct MWIR Camera voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
Thermische camera Core Cooled IR Camera Module 320x256/30μm voor het detecteren van gaslek
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
15μm 640x512 MCT MWIR de Camerakern koelde Infrarode Detector Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
640x512 15µm Gekoelde Camera Modules RS058 T2SL LWIR Camera Core
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
EYAS330 MWIR gekoelde camera-modules Infraroodcamera kern 320x256/30μm
| maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
EYAS330 MWIR Gekoelde Cameramodules Infrarood Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
Hooggevoelige MCT MWIR-infraroodcamera-kern met nabijheidsbord
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |

