Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
256×192/12μm resolutie Plug-in thermische camera met USB2.0-interface en focusvrij ontwerp
| Resolutie infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Hooggevoelige afgekoelde infrarooddetectoren met RS058 cryocooler
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Lange golflengte: | 7,7~9,5 (LW) |
Lichte integrale roterende Stirling cryocooler 750 mW voor gekoelde infrarooddetectoren
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
20mK NETD Optische Gasbeeldvormingsdetector met 320x256 Resolutie en 10,3-10,9μm Spectraal Bereik
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
640x512 15μm Gekoelde de Module Snelle Integratie Goedgekeurde RoHS van MCT MWIR
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |
RS046H spleet Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Koelvermogen: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <3,5 W (130 mW bij 100 K bij 20 °C) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Geïntegreerde het Dewarvat Koelere Assemblage 320x256/de 30μm van MWIR HgCdTe Gekoelde Detector van IRL
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

