Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
Compacte de Thermische Weergavemodule TWIN612 van LWIR met Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Flexibele MWIR koelde Infrarode Detectors met RS046H Gespleten Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
640x512 15 μm gekoelde infrarood detector module integratie
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Compacte LWIR thermische beeldvorming module TWIN612 voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Smartphone-aangekoppelde 256×192/12μm thermische camera voor elektrische hotspots en mobiele toepassingen
| Resolutie infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
PLUG1212 de ongekoelde Module van HD LWIR 1280x1024/12μm voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MWIR gekoelde thermische module 640x512 15μM voor elektro-optisch infraroodsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ultra-compact 256×192 resolutie 12μM pixelgrootte plug-in thermische camera infrarood cameramodule
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |

