Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled lwir thermal surveillance camera ] bij elkaar passen 90 producten.
Thermische de Cameramodule van 1280x1024 LWIR met 30mm - 180mm Zoomlens
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van VOx met Nauwkeurigheid Op hoge temperatuur ±2℃
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
High Definition Uncooled VOx Thermal Imaging Module voor industriële thermografie
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische infraroodbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
niet-gekoelde thermische beeldenbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Onverkoelde thermische camera-module LWIR 640x512 17μM voor beveiliging
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
256×192 Resolutie Onverkoelde LWIR FPA Plug-in Thermal Camera met USB2.0 Interface
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |

