Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera core ] bij elkaar passen 305 producten.
Radiometrische ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 Spectrumbereik 8~14 μm voor drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Camerakern Typische NETD 40mK van IRL van het vanadiumoxyde Ongekoelde voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
120x90 17μm Ongekoelde Thermische Detectorkern voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+400℃ |
Kern van de de Reeks de Ongekoelde Infrarode die Camera van de MegaPixelstop in Complexe Milieu's wordt gebruikt
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
VOxlwir Koorts die Thermische Camerakern Ongekoelde 400x300 17μm onderzoekt
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm LW |
LC260 Kleine grootte LWIR-koelingsvrije koortsdetectiecamera kern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
LC130 thermische Camerakern met Industriële de Temperatuurmeting van 120x90/17μM Uncooled Detector For
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | -20℃~+400℃ |
LC160 ongekoelde 120x90/17μM Thermal Camera Core voor Temperatuurmeting
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
De ceramische Kern 384x288 12μM van de Pakket Ongekoelde LWIR Thermische Camera
| Resolutie: | 384X288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Cameramodule 1280x1024 12μm voor Veiligheid & Controle
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |

