Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera core ] bij elkaar passen 305 producten.
Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 van LWIR voor de Bouw van HVAC-Veiligheid
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Gecontroleerde Seriële poort van de de Camerakern 640x512 14um van WAPENsdk de Ongekoelde Infrarode
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LC130 thermische Camerakern met de Temperatuurmeting van 120x90/17μM Uncooled Detector For
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+400℃ |
Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512/12µM van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Camerakern Longwave FPA 400x300/17μm VOx
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
Ongekoelde Thermische de Detectorcamera 50Hz van FPA voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kern van de VOx de Ongekoelde Thermische Camera Longwave met Diverse Lenzen van IRL
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
640x512/12μm Onverkoelde infraroodcamera kern Kleine grootte voor UAV-last
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichtgewicht120x90/17μM Thermal Camera Core voor de Meting van de Menselijk Lichaamstemperatuur
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |

