Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera core ] bij elkaar passen 305 producten.
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
100 Hz beeldsnelheid MWIR Thermal Imaging Module gekoeld HgCdTe 640x512/15μm
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
MUNTSTUK van de Micro- Thermische Ongekoelde 256x192 Resolutie 12μm Cameramodule Pixelgrootte
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
iMC112 Infraroodcameramodule met 120×90/12μm Wafer-level Uncooled FPA Microbolometer
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Resoute: | 120×90/12μm |
| Detectortype: | Ongekoelde FPA microbolometer |
De hoge Thermische Sensor 400x300/17μm van Gevoeligheidsvox voor Ruwe Milieu's
| Sensor: | FPA Vanadiumoxide |
|---|---|
| maat: | 30x19,8x7,32mm |
| type: | Ongekoelde microbolometer |
Draagbare en kosteneffectieve iMC112 Thermische Beeldvormingsmodule met 120×90 Resolutie
| Resoute: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
| Gebruikt voor: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
Plug-in Thermische Camera met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte voor Smartphones via USB 2.0 Interface
| Type: | Plug-in thermische camera voor smartphones |
|---|---|
| Oplossing: | 256×192 |
| Pixelgrootte: | 12μm |
Plug-and-play infrarood cameramodule met 120×90 resolutie en infrarooddetector op waferniveau
| Type: | Plug-and-play infraroodcameramodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Dongle-formaat thermische camera met 120×90 resolutie en USB2.0-interface voor mobiele apparaten
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Draagbare thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie wafer-niveau infrarood detector en USB2.0 interface
| Type: | Plug-in thermische camera |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |

