Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera core ] bij elkaar passen 305 producten.
Ongekoelde LWIR Plug-in Thermische Camera met 120×90/12μm Resolutie USB2.0 Interface en 3.3V Bedrijfsspanning
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
|---|---|
| Type: | Onverkoelde thermische camera |
| Infrarooddetector: | 120×90/12μm |
Draagbare 120×90/12μm Wafer-level Infrarood Cameramodule voor Temperatuurmeting
| Type: | Plug-in warmtebeeldcamera |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
iMC112 Infrarood Miniatuurmodule 120×90/12μm Ongekoelde thermische module met focusvrij en 25Hz framerate voor mobiele apparaten
| Type: | Niet-gekoelde thermische module |
|---|---|
| Infrarooddetector: | 120x90/12 µm |
| Focusmodus: | Focus vrij |
640x512 12um Thermal Imaging Module 8μm tot 14μm NETD < 40mK
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Uitbreidingscomponenten: | VPC/USB3.0/GigE/Cameralink |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Lichte gewicht ongekoelde infrarood thermische camera-module 256x192/12μm
| Temperatuurbereik: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Ongekoeld LWIR-de Kern640x512/17μm Sterk Milieuaanpassingsvermogen van de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
1280x1024 12μm Thermische de Cameramodule van HD met 30~180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |

