Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera core ] bij elkaar passen 305 producten.
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
256×192/12μm resolutie Plug-in thermische camera met USB2.0-interface en focusvrij ontwerp
| Resolutie infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Beveiligingsbewaking MWIR gekoelde infrarooddetector 640x512/15μm
| Sollicitatie: | Veiligheid Controle |
|---|---|
| Technologie: | Infrarode Thermische Weergave |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
PLUG1212 de ongekoelde Module van HD LWIR 1280x1024/12μm voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM gekoelde MWIR 320x256/30μm infraroodcameramodule
| Type: | Gekoelde AD-modules |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Brandpunts Ongekoeld Infrarood de Detector400x300/17μm VOx Materiaal van de Vliegtuigserie
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024/12μm Ongekoelde Infrarode Module voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini Uncooled Infrared Detectors 400x300/12μm
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Type: | Microbolometer |
OEM Gekoelde Cameramodules 320x256 30μm Infrarode Cameramodule
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |

