Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled thermal security camera core ] bij elkaar passen 305 producten.
Ongekoelde Infrarode de Thermische Weergavemodule 640x512/12μm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm ongekoelde VOx-microbolometermodule voor flexibele thermische beeldoplossingen
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
De bouw van van de de Cameramodule van Inspectieirl de Thermische Weergavekern 640x512/17μm
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Maat: | 44,5x44,5x36,6mm |
640x512 / 12μm LWIR Thermische Module Ongekoelde Veelvoudige Standaardinterfaces
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
120×90 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR Thermal Camera Module met universele besturingsinterfaces
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
640x512/12μm FPA Onverkoelde infrarood detector Thermische beeldvorming
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
400x300 12μm Thermische Infrarode Detectors Ongekoelde VOx Microbolometer voor Thermografie
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Oplossing: | 400x300 |
LWIR-thermische camera-module voor koortsscreening 400x300/17μm voor medische diagnose
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

