Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ vox ] bij elkaar passen 149 producten.
256×192 Resolutie Onverkoelde LWIR FPA Plug-in Thermal Camera met USB2.0 Interface
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Ultra Compacte Ongekoelde Thermische Module met 9,1/13/19mm Lens
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
LWIR-gekoelde infrarooddetector 640x512/15μm voor veiligheidstoepassingen
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
iMC212 Infrarood miniatuurmodule met 256×192/12μm voor draagbare apparaten
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Resolutie infrarooddetector: | 256x192 |
| Gebruikt voor: | Mobiele terminaltoepassingen |
Draagbare en kosteneffectieve iMC112 Thermische Beeldvormingsmodule met 120×90 Resolutie
| Resoute: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
| Gebruikt voor: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
Ultra-compact 256×192/12μm Plug-in Thermische Camera voor Mobiele Apparaten
| Detectortype: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
Smartphone-compatibele thermische cameramodule 120×90/12μm ongekoelde infraroodcamera
| Focusmodus: | Focus vrij |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Productnaam: | Smartphone-compatibele thermische camera |
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |

