-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
OEM Small Size Uncooled LWIR Thermal Imaging Core met 256x192 resolutie en 12μm Pixel Pitch in Wafer Level Package
| Oplossing | 256x192 | Pixelhoogte | 12μm |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Temperatuurbereik | -20℃~+550℃ |
| Framesnelheid | Thermografie: 25 Hz, beeldvorming: 50 Hz | Outputgegevens | 14 bit Raw |
| Markeren | Ongekoelde Thermische Imager Kern,OEM Ongekoelde Thermische Imager,256x192 ongekoelde Thermische Imager |
||
Lichtgewicht LWIR Onverkoelde thermische camera kern met 256x192 resolutie, 12 μm pixelgrootte
TIMO212 onkoelde IR-beeldvorming module, ook wel bekend als de onkoelde thermische module, is een van de TIMO infrarood camera module familie.Het bevat een uitzonderlijk klein 256x192 / 12μm wafer level package (WLP) infrarood detector dat lange golflengten van 8 tot 14 micron bestrijkt.
Dankzij de WLP-technologie bereikt de thermische camera module TIMO212 een supermicro structuur.ultra lage kosten uitgaven terwijl het biedt een grotere gevoeligheid en een superieure beeldkwaliteit tegen een betaalbare prijs, zodat de klant het meest geschikte type kan kiezen volgens zijn eigen behoeften.
Door zijn volledig geoptimaliseerde structuur is de thermische camera kern van TIMO212 populair en wordt deze veel gebruikt in infrarood thermische beeldvorming toepassingen zoals thermografie, epidemiepreventie, slimme hardware,AIOT enz..
- Ultra-miniatuurmodule met ultieme SWaP-C optimalisatie
- Gepakte detector op waferniveau + waferoptica + micro-elektromagnetische klepluiter
- De kleinste infraroodwarmte-module, die de basisfunctionaliteit van thermische beeldvorming met maximale kostenefficiëntie mogelijk maakt
- Compact, lichtgewicht en laag energieverbruik, ideaal voor integratie in miniatuurapparaten
- Flexible optische opties, nauwkeurige temperatuurmeting
- Meerdere opties voor objectieven beschikbaar, waaronder groothoek en tele, om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen
- Hoogprecise temperatuurmeting met een nauwkeurigheid tot ±2°C; ondersteunt zowel regionale als volledige temperatuurbewaking
- Gemakkelijke integratie, snelle ontwikkeling
- Ondersteunt DVP-afbeeldingsinterface, compatibel met verschillende ingebedde platforms
- Voldoen aan de milieunormen RoHS 2.0
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Resolutie | 256×192 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8-14 μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Gewicht (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Grootte (mm, zonder FPC) | 16x14x18 16x14x14.6 14x12x9.8 16x14x156 |
| Aantal PIN's | 40PIN |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | Thermografie: 25Hz, beeldvorming: 50Hz |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C~+85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / Reach |
De thermische camera-kern van TIMO212 wordt op veel gebieden gebruikt, zoals thermografie, intelligente hardware, slimme gebouwen, slimme huizen, AIoT enz.
- Hoge gevoeligheid en uitstekende prestaties
- Wereldwijd toonaangevende technologie in de infraroodindustrie
- Verscheidene beschikbare infrarooddetectoren - Zowel ongekoelde als gekoelde infrarooddetectoren in verschillende formaten en pixelgrootte
- Volumeproductie om snelle levering te garanderen - Drie productielijnen met een jaarlijkse productiecapaciteit van maximaal miljoenen detectoren
Onze infrarooddetectoren en thermische cameracores worden veel gebruikt in vele industrieën, zoals:
- thermografie:Onderhoud van elektriciteit, machinevisie, HVAC van gebouwen, metallurgie, petrochemie, voorspellend onderhoud, epidemiepreventie
- Beveiliging en toezicht:Veilig stadsdeel, Infrastructuurbewaking, Grensbeveiliging, Maritieme cruises, Veiligheid in de mijnbouw
- Brandweer en redding:Voorkoming van bosbranden, brandpreventie, zoektocht en redding
- UAV-last:Inspectie van apparatuur, handhaving en redding, brandbestrijding, dierbewaking
- Persoonlijke visie:Vrijetijdsbesteding, dierenbewaking, handhavingspatrouille
- ADAS:Autonoom rijden, geavanceerd bestuurdersassistentsysteem, speciale voertuigen
- AIoT:Slimme woning, slimme hardware, slimme zorg, robots
- Andere:Verbeterd vluchtvisie systeem, gasdetectie, landbouw en grazerij, wetenschappelijk onderzoek

