-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
LWIR 120x90 Resolutie 12μm Pixel Size Thermal Camera Sensor Module met laag stroomverbruik
| Oplossing | 120x90 | Pixelgrootte | 12μm |
|---|---|---|---|
| Lens (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm | Spectraal bereik | 8~14μm LW |
| Focusmodus | Focus vrij | Framesnelheid | 25 Hz |
| Markeren | Module van de de Camerasensor van FPA de Thermische,17μM Thermal Camera Sensor Module,120x90 thermische Cameramodule |
||
TIMO112 is een van de miniatuur infraroodmodules van de TIMO-serie.120x90 / 12μm wafer level package (WLP) detector en basis beeldverwerkingscircuit om snel thermische beelden van het doelgebied en de warmteverdeling te verkrijgen.
TIMO112 thermische beeldvorming module is gericht op geoptimaliseerde grootte, gewicht, vermogen, kosten (SWaP-C) infrarood beeldvorming toepassingen.De superminiatuurstructuur en het ultralage stroomverbruik zijn handig om te integreren in verschillende slimme apparaten, thermische beeldvormers of mobiele terminals met strikte eisen aan kosten, afmetingen en gewicht.
Tegenwoordig worden thermische kernen en modules van de TIMO-serie op grote schaal gebruikt op de consumentenelektronica markt.Het is gemakkelijker voor TIMO om de kernmodule van de thermische camera in meer eindproducten te integreren en het verlaagt de kosten voor klanten aanzienlijk.
- Ultra-miniatuurmodule met ultieme SWaP-C optimalisatie
- Gepakte detector op waferniveau + waferoptica + micro-elektromagnetische klepluiter
- De kleinste infrarood thermische module, die minimale thermische beeldvorming mogelijk maakt met maximale kostenefficiëntie
- Compact, lichtgewicht en laag energieverbruik, ideaal voor integratie in miniatuurapparaten
- Bewezen prestaties en snelle reactie
- Ultra-low-power ontwerp, verbruikt slechts 9mW
- Een vloeiende beeldvorming met een beeldsnelheid van 25 Hz
- Flexibel en milieuvriendelijk
- Ondersteunt SPI-afbeeldingsinterface, compatibel met verschillende ingebedde platforms
- Voldoen aan de milieunormen RoHS 2.0
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Resolutie | 120 × 90 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8 tot en met 14 μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
| Gewicht | 1.8 g |
| Grootte (zonder FPC) | 12.6mm × 12.6mm × 8.8mm |
| Aantal PIN's | 40PIN |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | 25 Hz |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C~+85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / Reach |
De TIMO112 infraroodcameramodule wordt op veel gebieden gebruikt, zoals thermografie, intelligente hardware, slimme gebouwen, slimme huizen, AIoT, enz.
- Volledige documentatie:Producthandleidingen, installatiegids en selectieverwijzingen.
- Ontwikkelings- en testhulp:Geïntegreerd testen van monsters, evaluatie van prestaties en verificatie van parameters makkelijk gemaakt.
- Geavanceerde ontwikkelaar toolkit:SDK's, API's, algoritmen en debugging tools voor diepe integratie.
- Technische ondersteuning op afstand:24/7 ondersteuning - snelle reactie en tijdige oplossing voor kritieke problemen.
- Garantie:Originele onderdelen en strikte procesnaleving om optimale prestaties te herstellen.
Infrarood thermische beeldvorming is een methode waarbij infraroodstraling en thermische energie worden gebruikt om informatie over objecten te verzamelen, om beelden ervan te formuleren,of om temperatuur informatie van de objecten te krijgen, zelfs in omgevingen met weinig zichtbaarheid.
Infrarood thermisch beeldsysteem is een passieve contactloze detectie en identificatie van infraroodtechnologie.Het concentreert de infraroodstraling van de scène op de brandpunt vlak array infrarood detector door middel van infrarood optisch systeem dat infraroodstraling kan passerenDe thermische detector zet het stralingssignaal van verschillende intensiteit om in het overeenkomstige elektrische signaal en vervolgens, door versterking en videoprocessing,vormt het infraroodbeeld dat met het blote oog kan worden waargenomen.

