-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Niet-gekoelde thermische beeldcamera-module met een resolutie van 256x192 en een pixelhoogte van 12 μm voor gemakkelijke integratie
| Oplossing | 256x192 | Pixelhoogte | 12μm |
|---|---|---|---|
| Temperatuurmeetbereik | -20℃~+550℃ | Stroomverbruik | 330mW |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting | Groter van ±2℃ / ±2% | Bedrijfsspanning | 3,3V±0,1V |
| Markeren | De ongekoelde Module van de Thermische Weergavecamera,De Modulekern van de thermische Weergavecamera |
||
De Mini212G2 miniatuur infraroodcameramodule integreert een op waferniveau verpakte 256x192/12μm ongekoelde infrarooddetector, speciaal ontworpen voor opkomende markten, waaronder AIoT, Machine Vision,Industriële visie, beveiligingsbewaking en nachtobservatie.
Gebouwd op de zelf ontwikkelde TIMO212 infraroodmodule van SensorMicro, heeft de Mini212G2 een geïntegreerde infrarood ISP-verwerkingsplatform die directe output van temperatuurmatrijen en thermische beelden mogelijk maakt,Het is een zeer efficiënt en efficiënt systeem, dat de werkdruk voor de ontwikkeling van klanten aanzienlijk vermindert.het ondersteunt meerdere beeldveldconfiguraties en integreert universele besturingsinterfaces voor brede industriële toepassingsmogelijkheden.
- Miniatuurmodule met directe thermische beeldopname
- Eigen ontwikkelde infrarooddetector op waferniveau van 256*192/12μm met aanzienlijke kostenvoordelen
- Ultracompact ontwerp: 17*17mm (PCBA) grootte, met een gewicht van slechts 4g
- Geïntegreerde ISP-verwerkingsplatform en geavanceerde beeldalgoritmen voor heldere thermische beelden
- Precieze detectie en flexibele configuratie
- Temperatuurmeting van hoge precisie met een nauwkeurigheid tot ±2°C
- Ondersteunt spot-, gebied- en fullframe-meting
- Meerdere opties voor het gezichtsveld
- Rijke interfaces voor gemakkelijke integratie
- Digitale video-interfaces: USB2.0, MIPI, DVP, BT.656, LVDS
- Volledig compatibel met industriële standaardinterfaces
| Model | Mini212G2 |
|---|---|
| Resolutie | 256*192 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8 tot en met 14 μm |
| NETD | ≤ 50mK |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | Thermografie: 25Hz, beeldvorming: 50Hz |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Gewicht (g) | 7.1 6.4 4 6.8 |
| PCBA Grootte (mm) | 17*17 |
| Digitale video-interface | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
| Analoog video-interface | CVBS (PAL/NTSC) |
| Werkspanning | 3.3V±0,1V |
| Typisch energieverbruik | 330 mW |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C~+85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / Reach |
Dit product is gepositioneerd voor AIoT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring en Night Observation toepassingen:
- AIoT:Integratie in compacte AIoT-apparaten, waaronder slimme huishoudelijke apparaten, draagbare apparaten en intelligente milieumonitoren
- Industriële visie:Real-time monitoring van industriële apparatuur, laserverwerking en lassen, detectie van halfgeleiders
- Beveiligingsbewaking:Het detecteren van illegale indringers en het activeren van een alarm in realtime
- Hoge gevoeligheid en uitstekende prestaties
- Wereldwijd toonaangevende technologie in de infraroodindustrie
- Verschillende infrarooddetectoren beschikbaar (zowel ongekoelde als gekoelde IR-detectoren in verschillende formaten en pixelgroottes)
- Volumeproductie met een jaarlijkse capaciteit tot miljoenen detectoren
In de natuur stralen alle objecten met temperaturen boven absoluut nul (-273°C) infraroodstralen uit.Met behulp van infraroodcamera-detectoren om het temperatuurverschil van infraroodstraling tussen doelwitten en achtergrond te meten, worden verschillende infraroodbeelden gemaakt, ook wel thermische beelden genoemd.
De infraroodstraling die door de doelen wordt uitgezonden, komt in het detectiebereik van de thermische detector.die vervolgens worden versterkt en verwerkt tot infraroodbeelden die met het blote oog zichtbaar zijn.
Gecooide infraroodfocaalvlakdetectoren werken bij lage temperaturen die worden geleverd door detectordewarkoelers (DDC).Ze bieden een hogere gevoeligheid voor het onderscheiden van subtiele temperatuurverschillen in vergelijking met niet-gekoelde detectorenDe complexiteit van de structuur van de detectoren zorgt voor relatief hogere kosten dan die van niet-gekoelde detectoren.

