-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Oplossing | 400x300 / 17μm | NETD | <30 mK |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Maat | 44,5x44,5x36,6mm |
| Markeren | 400x300 infrarode Thermische Cameramodule,77g infrarode Thermische Cameramodule |
||
LWIR VOx 400x300 / 17μm Onverkoelde thermische beeldcamera kern voor gebouwinspectie
PLUG417R thermische camera kern maakt gebruik van de 400x300 / 17μm ongekoelde LWIR infrarood detector met een optionele temperatuurmeting functie.Deze infrarood thermische module kan niet alleen de waarde van de temperatuur om u heen meten, maar ook het beeld van de thermische beeldvorming weergevenDus het moet de beste keuze zijn om de temperatuur te controleren.
We zijn een OEM-fabrikant van infrarood detectoren en thermische beeldvorming camera modules.Na jarenlange technische verzameling en praktische ervaring op het gebied van infraroodtemperatuurmeting, hebben we onze klanten een volledig scala aan machine thermische beeldvorming visie oplossingen.
- NETD < 30mk, hoge gevoeligheid
- Stabiele prestaties
- Eenvoudige integratie en plug-in
- Duidelijke beeldkwaliteit en details
- Aanpasbaar temperatuurbereik
- Sterke aanpassingsvermogen voor het milieu
| Model | PLUG417R |
| IR-detectorprestaties | |
| Resolutie | 400x300 |
| Pixel Pitch | 17 μm |
| Spectrumbereik | 8 tot en met 14 μm |
| NETD | < 30mk |
| Beeldverwerking | |
| Framerate | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Starttijd | < 15 s |
| Analoog video | PAL/NTSC |
| Digitale video | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt de volgende bepalingen: |
| Uitbreidingscomponent | USB/Camerlink |
| Dimming-modus | Lineair/histogram/gemengd |
| Digitaal zoomen | 1~8x continue zoom, stapgrootte 1/8 |
| Afbeeldingsweergave | Zwart heet/wit heet/pseudo-kleur |
| Afbeeldingsrichting | Horizontaal/verticaal/diagonaal draaien |
| Afbeeldingsalgoritme | NUC/AGC/IDE |
| Elektrische specificatie | |
| Standaard externe interface | 50pin_HRS-interface |
| Communicatiemodus | RS232-TTL, 115200bps |
| Voedingsspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Temperatuurmeting | |
| Werktemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C, 100°C tot 550°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±2°C of ±2% (Neem de maximale waarde) |
| SDK | ARM/Windows/Linux SDK, fullscreen thermografie |
| Fysieke kenmerken | |
| Afmeting (mm) | 44.5 x 44.5 x 36.6 |
| Gewicht | ≤ 77 g |
| Aanpassing aan het milieu | |
| Operatietemperatuur | -40°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -45 °C ~ +85 °C |
| Vochtigheid | 5% tot 95%, niet-condenserend |
| Vibratie | Willekeurige trillingen 5,35 grams, 3 Assen |
| Schok | Halve sinusgolf, 40 g / 11 ms, 3 As 6 Richting |
| Optica | |
| Optioneel glas | Vaste scherpstelling Athermal: 7.5mm/13mm/19mm/25mm/35mm |
De PLUG417R ongecooide IR-sensormodule wordt veel gebruikt in elektrische stroominspectie, machinevisie, gebouw HVAC-beveiliging en -bewaking, buiten, brandweer en redding, wetshandhaving en redding,ADAS, UAV-belastingen enz.
![]()
![]()
1. Hoe werkt een niet-gekoelde brandpuntsplaats-array microbolometer?
Door gebruik te maken van het principe van het infraroodstralende thermische effect, omzet de ongekoelde infrarooddetector infraroodstralingsenergie in warmte-energie met infrarood absorberend materiaal,zodat de temperatuur van het gevoelige materiaal stijgtDan... a certain physical parameter of the sensitive material changes accordingly and converts into electrical signal or visible light signal through a certain conversion mechanism designed to realize the detection of the object.
2Wat is het voordeel van een ongekoelde vox microbolometer?
De niet-gekoelde infraroodfocal plane detector heeft geen IDCA-apparaat nodig en kan bij kamertemperatuur werken.kleine afmetingenHoewel de gevoeligheid van de ongecoelde infraroodfocalplane detector na jaren van ontwikkeling niet zo goed is als die van de gekoelde infrarood detectoren, is de sensitiviteit van de infraroodfocalplane detector in de eerste plaats afhankelijk van de kwaliteit van de infraroodfocalplane detector.De kostenprestaties zijn duidelijk beter dan die van de gekoelde detector, die een breder toepassingsgebied heeft.

