-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Radiometrische 120x90-resolutie 12μm Pixel Pitch Uncooled LWIR thermische module voor AIoT-toepassingen
| Oplossing | 120x90 | Lens (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
|---|---|---|---|
| Pixelhoogte | 12μm | Focusmodus | Focus vrij |
| Spectraal bereik | 8~14μm | Framesnelheid | 25 Hz |
| Markeren | 256x192 infrarode Thermische Cameramodule,Module van de VOx de Infrarode Thermische Camera,30Hz infrarode Cameramodule |
||
TIMO112 is een compacte thermische sensormodule met een ultracompact ontwerp dat de pakketintegratie vereenvoudigt. Het combineert een optische lens, een 120x90/12μm wafer level package (WLP) langegolf-infrarooddetector en basisbeeldverwerkingscircuits om snel warmtebeelden en warmteverdelingsgegevens van doelgebieden vast te leggen.
Deze infraroodcameramodule is volledig geoptimaliseerd voor kleine afmetingen, een laag gewicht en een lage prijs (SWaP) om te voldoen aan de strenge klantvereisten op het gebied van infrarood-warmtebeeldtoepassingen, terwijl de superieure beeldkwaliteit behouden blijft. De miniatuurstructuur, de compacte verpakkingsafmetingen en het ultralage energieverbruik maken hem ideaal voor integratie in verschillende inspectietools, beveiligingscamera's en draagbare infraroodwarmtebeeldcamera's.
- Ultraminiatuurmodule met ultieme SWaP-C-optimalisatie
- Verpakte detector op waferniveau + optiek op waferniveau + micro-elektromagnetische klepsluiter
- De kleinste thermische infraroodmodule, die minimale thermische beeldfunctionaliteit mogelijk maakt met maximale kostenefficiëntie
- Compact formaat, lichtgewicht en laag stroomverbruik, ideaal voor integratie in miniatuurapparaten
- Bewezen prestaties en snelle respons
- Ontwerp met ultralaag vermogen, verbruik van slechts 9 mW
- Vloeiende beelden met een framesnelheid van 25 Hz
- Flexibel en milieuvriendelijk
- Ondersteunt SPI-beeldinterface, compatibel met verschillende ingebedde platforms
- Voldoet aan de RoHS 2.0-milieunormen
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Oplossing | 120*90 |
| Pixelgrootte | 12μm |
| Spectrale reactie | 8~14μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 50°/1,6 mm |
| Gewicht | 1,8 g |
| Grootte (zonder FPC) | 12,6 mm * 12,6 mm * 8,8 mm |
| Aantal pincodes | 40PIN |
| Uitvoergegevens | 14-bits rauw |
| Framesnelheid | 25 Hz |
| Temperatuurmeetbereik | -20℃~+550℃ (-20℃~+150℃ | +100℃~550℃) |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting | Groter van ±2℃ / ±2% |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+60℃ |
| Vochtigheid | 5%~85% |
| Opslagtemperatuur | -45℃~+85℃ |
| Certificering | RoHS 2.0 / Bereik |
De TIMO112 ongekoelde LWIR thermische module wordt veel gebruikt in tal van toepassingen, waaronder thermografie, intelligente hardware, Smart Building, Smart Home, AIoT en andere industriële sectoren.
Infrarood thermische beeldvorming is een methode die infraroodstraling en thermische energie gebruikt om informatie over objecten te verzamelen. Het zet onzichtbare infraroodstraling om in zichtbare infrarood thermische beelden die de temperatuurverdeling van doeloppervlakken weergeven. Verschillende objecten en zelfs verschillende delen van hetzelfde object hebben verschillende stralingsmogelijkheden en infraroodreflectiesterktes.
- Nachtzicht
- Zoeken en redden
- Niet-destructief onderzoek
- Epidemiepreventie
- Thermografie
- Beveiliging en bewaking
- Brandbestrijding
Een warmtebeeldmodule bestaat doorgaans uit een infrarooddetector, een infraroodlens en hardware-elektronica met ingebouwde software en algoritmen. Het vertegenwoordigt de minimale functionele eenheid van een warmtebeeldapparaat.

