-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Oplossing | 384x288 /17μm | NETD | ≤50mK |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Maat | 21x22,3x15,6 mm (met 9,1 mm lens) |
| Temperatuurbereik | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) | Temperatuurnauwkeurigheid | ±3℃ of ±3% |
| Markeren | Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR,Thermische de Cameramodule van 400x300 17um,Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van LWIR |
||
LWIR ongekoelde thermische camera module voor thermische beveiligingscamera
De COIN417G2 ongekoelde infraroodmodule is een nieuwe generatie versie van de COIN417 thermische module.hoogwaardig signaalverwerkingscircuit en beeldverwerkingsalgoritme.Er zijn drie soorten lenzen voor COIN417G2 Thermal Module: vaste athermische 9.1mm/13mm/19mm lenzen voor verschillende waarnemingsafstanden.
Door gebruik te maken van de WLP-infrarooddetector en door te oriënteren voor een volledig geoptimaliseerde SWaP, is het typische stroomverbruik van COIN417G2 met 50% verminderd, van 1,4 W tot 0,7 W, zonder dat de prestaties worden aangetast. De supersnelle starttijd wordt aanzienlijk verkort van 10s naar 3,5s zonder lang te wachten.Het garandeert IP67-beschermingsniveau en slaagt in de ESD-test: contactontlading±4KV, luchtontlading±8KV.
De COIN417G2-infraroodmodule heeft een scherpe en scherpe thermische beeldpresentatie, compacte afmetingen en lage kosten.Het heeft ook een optionele thermografische functie met een meetbereik van -20 °C tot 550 °C voor industriële temperatuurmetingen (ondersteuning aanpassing en uitbreiding)
De thermische module COIN417G2 kan worden geïntegreerd in alle soorten thermische camera's.
- Mini Grootte: 25.4x25.4x29.3mm (met 9.1mm lens)
- Lichtgewicht: 29g±3g (met 9,1mm lens)
- Typische NETD≤40mk
- Verbeterde beeldkwaliteit
- laag stroomverbruik
- Snelle ontwikkeling en integratie
| Model | COIN417G2/R |
| IR-detectorprestaties | |
| Materiaal | VOx |
| Resolutie | 400 × 300 |
| Pixel Pitch | 17 μm |
| Spectrumbereik | 8 μm ~ 14 μm |
| Typische NETD | ≤ 40mK |
| Beeldverwerking | |
| Framerate | 50Hz/30Hz/25Hz |
| Starttijd | 3s |
| Analoog video | PAL/NTSC |
| Digitale video | RAW/YUV/BT656 |
| Afbeeldingsalgoritme | Correctie voor niet-eenvormigheid (NUC) 3D geluidsreductie (3DNR) 2D geluidsreductie (DNS) Dynamische bereikcompressie (DRC) Kanteverbetering (EE) |
| Digitaal zoomen | 1X~8X continue zoom, 1/8 stapgrootte (YUV-uitgang) |
| Afbeeldingsweergave | Zwart heet/wit heet/pseudo-kleur |
| PC-software | |
| ICC-software | Controlemodule en videodisplay |
| Elektrische specificatie | |
| Standaard externe interface | 50Pin_HRS: DF40C-50DP-0.4V ((51), (HRS, Man) |
| USB-uitbreidingsbord | Type-C |
| Communicatie-interface | TTL-232/USB2.0 |
| Digitale video-interface | CMOS8/CMOS16/LVDS/USB2.0 |
| Voedingsspanning | 4 tot en met 5,5 V |
| Typisch energieverbruik | 0.7W |
| Temperatuurmeting | |
| Werktemperatuurbereik | -10°C~+50°C |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~150°C, 0°C~550°C; Ondersteuning voor aanpassing en uitbreiding |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Groter dan ±3°C of ±3% |
| Regionale temperatuurmeting | Ondersteuningswaarde Maximale, minimale en gemiddelde waarde van de regionale uitgangstemperatuur |
| SDK | Windows/Linux/ARM; Bereiken van video-stroomanalyse en omzetting van grijs naar temperatuur |
| Fysieke kenmerken | |
| Grootte (mm) | 25.4×25.4×29.3 ((Met 9.1mm lens) 25.4×25.4×41.2 ((Met 13mm lens) 25.4×25.4×40 ((Met 19mm objectief) |
| Gewicht | 29g±3g ((Met 9.1mm lens) 42g±3g (met 13mm lens) 44g±3g ((Met 19mm lens) |
| Aanpassingsvermogen aan het milieu | |
| Werktemperatuur | -40°C+70°C |
| Bergingstemperatuur | -45°C+85°C |
| Vochtigheid | 5% tot 95%, niet-condenserend |
| Vibratie | 5.35 grams, 3-as |
| Schok | Halve sinusgolf, 40g/11ms, 3-as, 6-richting |
| Certificaten | RoHS2.0/REACH |
| Optica | |
| Optioneel glas | Vaste Athermal: 9.1mm/13mm/19mm |
| Beschermingsniveau | IP67 |
De COIN417G2 thermische module kan worden gebruikt in thermografie, bewaking, brandbestrijding en redding, buiten, AIoT, slimme hardware, UAV's, ADAS, enz.
![]()
Hoge gevoeligheid en uitstekende prestaties
Wereldwijd toonaangevende technologie in de infraroodindustrie
Verschillende infrarooddetectoren beschikbaar
Zowel niet-gekoelde als gekoelde IR-detectoren in verschillende formaten en pixelgrootte
Volumeproductie om snelle levering te garanderen
Drie productielijnen met een jaarlijkse productiecapaciteit tot miljoenen detectoren.
1Wat is infrarood thermografie?
Thermografie is een nieuwe en effectieve technologie van niet-invasieve diagnostische methode die gebaseerd is op het detecteren van de oppervlaktetemperatuur van objecten.De infraroodstraling (IR) die door een object wordt uitgezonden, wordt geregistreerd en gevisualiseerd in de vorm van een temperatuurverdelingskaart.
2Waar kan de infrarood thermografie voor worden gebruikt?
De infrarood thermische afbeelding kan worden gebruikt om huisinspecties uit te voeren, structurele defecten, elektrische storingen, mechanische storingen, fysiologische veranderingen bij mensen en dieren en nog veel meer te bepalen.
3Wat zijn de voordelen van infrarood thermografie?
Voor de niet-destructieve test is het eenvoudig te testen en snel te reageren zonder schade, wat resulteert in kostenbesparing, verhoging van de werkdoeltreffendheid, vermindering van de afschrijving van mankracht en apparatuur.
Voor de medische thermografie is het zeer efficiënt om de verborgen problemen in het menselijk lichaam te vinden, 100% veilig zonder straling en pijn, wat een ideaal hulpmiddel is voor vroege gezondheidsscreening.

