Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192 Resolutie 12μm Pixel Pitch voor veiligheid en thermografie
Productdetails
| Oplossing | 256x192 | Temperatuurmeetbereik | -20℃~+550℃ |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Pixelhoogte | 12μm |
| Focusmodus | Focus vrij | Framesnelheid | Thermografie: 25 Hz, beeldvorming: 50 Hz |
| Markeren | Ongekoelde Thermische Weergavemodule 256x192,Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van de veiligheidscamera,12uM Thermische de Camerakern van de pixelhoogte |
||
Productomschrijving
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
Productoverzicht
TIMO212 bevat een uitzonderlijk kleine 256x192/12μm wafer level package (WLP) infrarood detector die het langegolf-infrarood (LWIR) spectrum van 8 tot 14μm vangt.
Dankzij de volledig geoptimaliseerde SWaP-C kan de thermische camera-module TIMO212 worden geïntegreerd in infraroodcamera's met strikte eisen aan grootte en gewicht.
De thermische camera module TIMO212 wordt veel gebruikt in Security Monitoring, Thermography, Wearable Devices, Vehicle Electronics, Smart Home en Living Creatures Detection.
Hoofdkenmerken
- Ultra-miniatuurmodule met ultieme SWaP-C optimalisatie
- Gepakte detector op waferniveau + waferoptica + micro-elektromagnetische klepluiter
- De kleinste infraroodwarmte-module, die de basisfunctionaliteit van thermische beeldvorming met maximale kostenefficiëntie mogelijk maakt
- Compact, lichtgewicht en laag energieverbruik, ideaal voor integratie in miniatuurapparaten
- Flexible optische opties, nauwkeurige temperatuurmeting
- Meerdere opties voor objectieven beschikbaar, waaronder groothoek en tele, om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen
- Hoogprecise temperatuurmeting met een nauwkeurigheid tot ±2°C; ondersteunt zowel regionale als volledige temperatuurbewaking
- Gemakkelijke integratie, snelle ontwikkeling
- Ondersteunt DVP-afbeeldingsinterface, compatibel met verschillende ingebedde platforms
- Voldoen aan de milieunormen RoHS 2.0
Productspecificaties
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Resolutie | 256×192 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8-14 μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Gewicht (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Grootte (mm, zonder FPC) | 16x14x18 16x14x14.6 14x12x9.8 16x14x156 |
| Aantal PIN's | 40PIN |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | Thermografie: 25Hz, beeldvorming: 50Hz |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C~+85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / REACH |
Industriële toepassingen
De TIMO212 thermische beeldvorming module wordt toegepast op beveiligingsbewaking, thermografie, draagbare apparaten, voertuigelektronica, slimme woning en detectie van levende wezens.
Onze productlijn
- Hoge gevoeligheid en uitstekende prestaties
- Wereldwijd toonaangevende technologie in de infraroodindustrie
- Verschillende infrarooddetectoren beschikbaar - zowel ongekoelde als gekoelde infrarooddetectoren in verschillende formaten en pixelgroottes
- Volumeproductie om snelle levering te garanderen - drie productielijnen met een jaarlijkse productiecapaciteit tot miljoenen detectoren
Vaak gestelde vragen
Hoe kies ik de juiste infrarood-detectorresolutie?
Het hangt af van de werkelijke behoeften en toepassingen van uw producten, en de prijs is ook een factor die moet worden overwogen.u kunt kiezen voor infrarood detectoren met een lagere resolutie zoals 120x90Als u zeer heldere beelden nodig hebt voor speciale doeleinden zoals afstandsbewaking, kunt u kiezen voor infrarooddetectoren met een hoge resolutie van 1280x1024.
Hoe kies ik de juiste pseudo-kleur voor thermische beeldvorming?
- Grijzwit is beter geschikt voor doelen met kleine temperatuurverschillen
- Rood en blauw zijn beter geschikt voor scènes waar probleempunten moeten worden gevonden
- IJzerrood is het standaard kleurenpalet van de energie-industrie
Hoe kies ik een geschikt infrarood thermisch cameraobjectief?
- Standaard objectief kan normale doelen met de juiste afstand te bereiken
- Teleobjectief is geschikt voor relatief kleine objecten die op lange afstand moeten worden bekeken
- Een groothoeklens is beter voor het zien van meer details van objecten op korte afstand
- Macro-lens is voor het bekijken van zeer kleine doelen op korte afstand, zoals chipcircuits
Geadviseerde Producten

