-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Mini Size TIMO112 Onverkoelde infraroodcameramodule met 120x90 resolutie en 12μm pixel pitch
| Oplossing | 120x90 | Lens (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
|---|---|---|---|
| Spectraal bereik | 8~14μm | Pixelhoogte | 12μm |
| Outputgegevens | 14 bit Raw | Framesnelheid | 25 Hz |
| Markeren | Compacte Ontwerplwir Thermische Module,De Thermische Module 640x512 van LWIR,UAV Kern 12uM van de Nuttige ladings de Thermische Camera |
||
De TIMO112 infraroodcameramodule bevat een 120x90 / 12μm wafer level package (WLP) infrarood thermische detector.
TIMO112 thermische camera module heeft een klein formaat, licht gewicht en lage kosten. Georiënteerd op volledig geoptimaliseerde SWaP, biedt het een betrouwbare oplossing voor infrarood systeem integratie met beperkte ruimte.Het heeft een thermografische functie met een meetbereik van -20 °C tot 550 °C voor industriële temperatuurmetingen.
De thermische module TIMO112 is speciaal ontwikkeld voor Smart Home, AIoT, Instrument and Meter, Intelligent Security, Night Observation en vergelijkbare toepassingen.
- Ultra-miniatuurmodule met ultieme SWaP-C optimalisatie
- Gepakte detector op waferniveau + waferoptica + micro-elektromagnetische klepluiter
- De kleinste infrarood thermische module, die minimale thermische beeldvorming mogelijk maakt met maximale kostenefficiëntie
- Compact, lichtgewicht en laag energieverbruik, ideaal voor integratie in miniatuurapparaten
- Bewezen prestaties en snelle reactie
- Ultra-low-power ontwerp, verbruikt slechts 9mW
- Een vloeiende beeldvorming met een beeldsnelheid van 25 Hz
- Flexibel en milieuvriendelijk
- Ondersteunt SPI-afbeeldingsinterface, compatibel met verschillende ingebedde platforms
- Voldoen aan de milieunormen RoHS 2.0
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Resolutie | 120 × 90 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8 tot en met 14 μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Lens (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
| Gewicht (g) | 1.8 |
| Grootte (mm, zonder FPC) | 12.6mm × 12.6mm × 8.8mm |
| Aantal PIN's | 40PIN |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | 25 Hz |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C~+85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / Reach |
De thermische beeldvormingsmodule TIMO112 kan worden gebruikt in toepassingen als Smart Home, AIoT, Instrument and Meter, Intelligent Security, Night Observation en vergelijkbare gebieden.
SensorMicro is de wereldwijd toonaangevende fabrikant en dienstverlener van infrarooddetectoren.We leveren klanten wereldwijd met hoogwaardige niet-gekoelde en gekoelde thermische beeldvorming detectoren en delen onze professionele applicatie ervaring.
SensorMicro levert geavanceerde infrarood detectoren, cameracores en modules met veelzijdige formaten en golfbanden.Onze producten kunnen naadloos worden geïntegreerd in verschillende systemen, waardoor de volgende generatie beeld- en sensorepplicaties in verschillende industrieën mogelijk is..
SensorMicro-detectoren worden veel gebruikt in thermografie, beveiliging en bewaking, persoonlijk zicht, auto- en consumenteninfraroodproducten.Onze productiecapaciteit stelt ons in staat om te voldoen aan de groeiende vraag van alle bestaande en opkomende markten.
Er zijn momenteel twee soorten infraroodthermologische beeldsensoren op de markt: gekoelde en ongekoelde.
Onverkoelde IR-detectoren werken bij omgevingstemperatuur en zijn gebaseerd op de technologie van de halfgeleiderindustrie.Onverkoelde IR-detectoren worden veel gebruikt in draagbare/handheld/mobiele apparaten.
Gecoelde IR-detectoren worden verpakt in een eenheid die ze bij extreem lage temperaturen houdt, ondersteund door een cryo-koeler.voornamelijk door de vereiste complexe koelsystemenEchter, gekoelde systemen zijn ongelooflijk gevoelig en werken meestal met lange brandpuntsafstand optica om lange afstand missies te bereiken.

