-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Onverkoelde LWIR-thermische camera-module 256x192 Resolutie 12μm Pixelgrootte met ±2°C nauwkeurigheid voor Smart Home
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting | ±2℃ of ±2% | Temperatuurmeetbereik | -20℃~+550℃ |
|---|---|---|---|
| Focusmodus | Focus vrij | Outputgegevens | 14 bit Raw |
| Oplossing | 256*192 | ||
| Markeren | Thermische de Cameramodule 256x192 van LWIR,Module 12uM van de Smart Home de Thermische Camera,Thermische de Camerakern van 12uM LWIR |
||
TIMO212 LWIR thermal imaging camera core integrates 256x192/12μm focal plane array (FPA) uncooled VOx infrared detector and features an optional thermographic function with measurement range from -20℃ to 550℃ for industrial temperature measurement.
Ontworpen voor integratie in verschillende sectoren, waaronder mobiele terminals, instrumenten en meters, en toepassingen op het gebied van het Internet of Things (IoT),Dit product biedt uitzonderlijke miniaturisatie en ultra laag stroomverbruikHet ondersteunt meerdere lensopties voor het gezichtsveld om te voldoen aan verschillende vereisten voor kijkhoeken en beeldkwaliteit in verschillende toepassingsscenario's.
- Ultra-miniatuurmodule met ultieme SWaP-C optimalisatie- Wafer-niveau detector + wafer-niveau optica + micro-elektromagnetische klepluiter.De kleinste infraroodwarmte-module die de basisfunctionaliteit van thermische beeldvorming met maximale kostenefficiëntie mogelijk maaktCompacte afmetingen, lichtgewicht en laag stroomverbruik ideaal voor integratie in miniatuurapparaten.
- Flexible optische opties, nauwkeurige temperatuurmeting- Meerdere lensopties beschikbaar, met inbegrip van groothoek en telefoto om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen.ondersteunt zowel regionale als volledige temperatuurmonitoring.
- Gemakkelijke integratie, snelle ontwikkeling- Ondersteunt DVP beeldinterface compatibel met verschillende ingebedde platforms.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | TIMO212 |
| Resolutie | 256×192 |
| Pixelgrootte | 12 μm |
| Spectrumrespons | 8-14 μm |
| Focusmodus | Focus vrij |
| Opties voor objectieven (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Gewicht | 5.1±0.4g 4.4±0.4g 2±0.2g 4.8±0.4g |
| Grootte (zonder FPC) | 16×14×18mm. 16×14×14.6mm. 14×12×9.8mm. 16×14×15.6mm. |
| Aantal PIN's | 40PIN |
| Uitgangsgegevens | 14 bit Raw |
| Framerate | Thermografie: 25Hz, beeldvorming: 50Hz |
| Temperatuurmetingsbereik | -20°C tot +550°C |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | Meer dan ±2 °C / ±2% |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 85% |
| Bergingstemperatuur | -45°C tot +85°C |
| Certificering | RoHS 2.0 / Reach |
De thermische camera module TIMO212 wordt veel gebruikt in Smart Security, AloT, Night Observation, Instruments and Meters, Machine Vision en diverse thermische beeldvorming toepassingen.
Pseudo-kleur, ook wel valse kleur genoemd,transformeert de thermische verdeling van objecten in visuele beelden via het infrarood thermisch beeldsysteem en toont deze op de monitor in grijs niveau of pseudo-kleurOm de thermische analyse te vergemakkelijken, worden beelden weergegeven met behulp van valse kleuren die temperatuurverschillen visueel weergeven.
De module biedt meerdere pseudo-kleurenpaletten, waaronder: White Hot, Lava, Ironbow, Hot Iron, Medical, Arctic, Rainbow1, Rainbow2 en Red Hot.

