Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 1280x1024 cooled thermal module ] bij elkaar passen 64 producten.
RUWE Digitale Video Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512 12um van YUV BT656
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12μm Onverkoelde infraroodcamera kern Kleine grootte voor UAV-last
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Integrale Roterende Stirling Cycle Cryocooler Assembly Low-Consumptie
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |

