Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 1280x1024 cooled thermal module ] bij elkaar passen 64 producten.
Module 1280x1024/12μm MCT MWIR van de hoge Resolutieoem Gekoelde Camera
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
OEM MWIR Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Snelle integratie IR-gekoelde cameramodules EYAS1212 megapixel 149x58,5x71mm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
PLUG1212 hoge Stabiliteits1280x1024 Ongekoelde Infrarode Module voor Voorwaarden Voor alle weersomstandigheden
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule van 1280x1024 LWIR met 30mm - 180mm Zoomlens
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
12μm 1280x1024 Ongekoelde Thermische de Module Hoge Gevoeligheid van de Camerasensor
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Langeafstandsbewaking IR-gekoelde cameramodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
MCT MWIR koelde Infrarode Detectorintegratie 1280x1024 12μm
| Detectorresolutie: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 1~100Hz regelbaar |
| Gebruikt voor: | Secundaire Ontwikkeling |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |

