Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 1280x1024 high resolution thermal camera module ] bij elkaar passen 98 producten.
High Definition Uncooled VOx Thermal Imaging Module voor industriële thermografie
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Weergavemodule 256x192/12μm voor Veiligheidscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Sharp Thermische Beeldvorming LWIR Infrarood Camera Module 640x512 12µm Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 / 17μm de Infrarode Kern van de Cameramodule met Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Maat: | 44,5 x 44,5 x 33,6 mm |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Ongekoeld Thermisch de Camera384x288 17μM For Body Temperature Onderzoek van LWIR
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Gedistilleerde HgCdTe MWIR-cameramodule 640x512/15μm voor thermische handcamera's
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |

