Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 1280x1024 high resolution thermal camera module ] bij elkaar passen 98 producten.
1280x1024 12μm Megapixels Gekoelde FPA-Detector Hoge Gevoeligheid
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
De miniatuur van de de Thermische Weergavecamera van VOx FPA Kern 120x90/17μm
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Resolutie: | 120x90 |
Infrarode de Camerakern van 384x288 17um voor Medische Thermografie
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
640x512/12μm Onverkoelde infraroodcamera kern Kleine grootte voor UAV-last
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-gekoelde infrarooddetector met 320x256 resolutie en 30 μm pixelgrootte voor detectie van SF6/NH3-gaslekken
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@24V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |
Integrale Roterende Stirling Cycle Cryocooler Assembly Low-Consumptie
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |

