Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 12um cooled thermal module ] bij elkaar passen 67 producten.
OEM Kleine de Modulecamera 256x192 12μM van de Grootte Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De compacte Ongekoelde Kern 640x512 van de Hommel Thermische Camera voor Photovoltaic Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde infraroodcamera kern 1280x1024/12μm voor hoogstabiele thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm Megapixels Gecooide FPA-infrarooddetector
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Van de de Hommel Thermische Camera van het vanadiumoxyde Ongekoelde de Kern Uiterst kleine Grootte 640x512 30Hz
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM de Kleine Kern 256x192 12μm van de Grootte Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MWIR koelde Infrarode Thermische Weergavedetector voor Toezichtcamera
| Technologie: | Infrarood thermische beeldvorming |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512/12μm |
| Sollicitatie: | Beveiligingsmonitoring |
Ongekoelde Infrarode de Hommel Thermische Camera 40mK Typische NETD 30Hz van NUC
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Ongekoelde Thermische de Module Hoge Gevoeligheid van de Camerasensor
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

