Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 256x192 infrared thermal camera module ] bij elkaar passen 71 producten.
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Lichte gewicht ongekoelde infrarood thermische camera-module 256x192/12μm
| Temperatuurbereik: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
640x512 12μm Infrarode Thermische Cameramodule PLUG612R LWIR voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde thermische camera module 256x192 / 12µm voor AIoT
| Temperatuurbereik: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Micro-thermische camera-module met een resolutie van 256x192 en een pixelgrootte van 12 μm voor een laag energieverbruik
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ |
Ongekoelde Thermische Cameramodule 640x512 12μM Long Wave Infrared
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
256x192 Resolutie 12μm Pixel Pitch Thermography Capable Uncooled LWIR Thermal Camera Module
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM ongekoelde thermische cameramodule met een resolutie van 256 x 192 en een pixelgrootte van 12 μm voor focusvrij nachtzicht
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 256x192/12μm |
Ongekoelde VOx mini-infrarood thermische cameramodule met een resolutie van 256x192 en een pixelgrootte van 12 μm
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
256x192 resolutie 12μm Pixel Pitch Focus Gratis LWIR thermische cameramodule voor thermografie
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

