Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 256x192 infrared thermal camera module ] bij elkaar passen 71 producten.
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
640x512/12μm Onverkoelde infraroodcamera kern Kleine grootte voor UAV-last
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infrarode de Camerakern van 384x288 17um voor Medische Thermografie
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Miniatuur VOx FPA Thermal Imaging Camera Core met 120x90 resolutie en 12μm pixel pitch voor compacte integratie
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz |
| Oplossing: | 120x90 |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
iMC212 Infrarood miniatuurmodule met 256×192/12μm voor draagbare apparaten
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Resolutie infrarooddetector: | 256x192 |
| Gebruikt voor: | Mobiele terminaltoepassingen |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |
LWIR-gekoelde infrarooddetector met 320x256 resolutie en 30 μm pixelgrootte voor detectie van SF6/NH3-gaslekken
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@24V |
| Detectorresolutie: | 320x256 |
RUWE Digitale Video Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512 12um van YUV BT656
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

