Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 256x192 infrared thermal camera module ] bij elkaar passen 71 producten.
Sharp Thermische Beeldvorming LWIR Infrarood Camera Module 640x512 12µm Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Ongekoelde thermische camerakern met een resolutie van 256 x 192, 12 μm pixelafstand en een stroomverbruik van 330 mW voor temperatuurmeting
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Digitale video-interface: | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
Ongekoeld Thermisch de Camera384x288 17μM For Body Temperature Onderzoek van LWIR
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Thermische de Camerakern 640x512 15μm van RS058 T2SL Gekoelde Infrarode Detectorintegratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
De op een voertuig gemonteerde van de de Camera Thermische Camera van IRL van de Nachtvisie Kern 384x288/17μm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
256×192 resolutie 12μm ongekoelde infraroodcameramodule voor beveiligingstoezicht met compact ontwerp van 17×17 mm
| Oplossing: | 256×192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De grote Kern 1280x1024 12μM For Security Monitoring van de Serie Ongekoelde Thermische Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

