Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ 30hz thermal imaging core ] bij elkaar passen 243 producten.
De ongekoelde Infrarode Thermische Kern 640x512 van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
De infrarode Thermische Kern 640x512/17μm van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
640x512 17μm de Infrarode Thermische Kern van de Cameramodule voor Industriële Thermografie
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
Thermische camera Core Cooled IR Camera Module 320x256/30μm voor het detecteren van gaslek
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
Duidelijke Beeld Infrarood Thermische Cameramodule Kern 640x512/17μm voor ADAS
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
Hoge de Modulekern NETD <30mk van de Gevoeligheids Infrarode Thermische Camera
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±2℃ of ±2% |
| Oplossing: | 640x512/17μm |
400x300 17μm de Thermische Kern van de Veiligheidscamera met de Ongekoelde Infrarode Detector van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
320x256/30μm gekoelde infraroodthermische module voor het detecteren van koolmonoxidegaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 30 Hz/60 Hz |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Gecooide optische gasbeeldvorming MWIR-infraroodcamera-kern met 320x256/30μm voor meting door vlammen
| Functie: | Meting door vlammen |
|---|---|
| Brandpuntsafstand: | 23 mm/55 mm |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Resolutie: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

