Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ high sensitivity lwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 175 producten.
Hoge gevoeligheid LWIR-gekoelde infrarooddetector voor beveiligingstoepassingen
| Technologie: | Infrarood |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 7,7~9,5 (LW) |
| Materiaal: | T2SL |
LWIR-gekoelde infrarooddetector 640x512/15μm voor veiligheidstoepassingen
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
RS058 LWIR-gekoelde infrarooddetector 640x512 voor afstandsbewakingssysteem
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
C615S type II Superlattice LWIR Gekoelde Infrarode Detector 640x512/15µm
| materiaal: | T2SL |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
C615S Type II Superlattice LWIR Gekoelde Infrarood Detector 640x512 / 15µm
| Materiaal: | T2SL |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
LWIR gekoelde infrarooddetector geïntegreerd in EO IR-systemen Resolutie van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
LWIR gekoelde infrarooddetector geïntegreerd in EO IR-systemen Resolutie van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
Lange golf type II superrooster gekoelde infrarooddetectoren 320x256 30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Hooggevoelige afgekoelde infrarooddetectoren met RS058 cryocooler
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Lange golflengte: | 7,7~9,5 (LW) |

